
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 6 - Jul 11
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
Pieter Kok - Buiten eten met Pieter KokIn Buiten eten met Pieter Kok ontdek je voor elk moment dat de zon buiten straalt een heerlijk gerecht om samen te eten. Van de lekkerste eenpansgerechten in handomdraai en simpele snacks voor op de boot of camping, tot BBQen zonder zorgen en echte uitpak picknicks in het park. Met prachtige fotografie van David Loftus (o. a. Jamie Oliver). In Buiten eten laat Pieter zien hoe lekker en simpel koken voor elke buitensituatie is. Van risotto met porcini
In Buiten eten met Pieter Kok ontdek je voor elk moment dat de zon buiten straalt een heerlijk gerecht om samen te eten. Van de lekkerste eenpansgerechten in handomdraai en simpele snacks voor op de boot of camping, tot BBQ´en zonder zorgen en echte uitpak-picknicks in het park. Met prachtige fotografie van David Loftus (o.a. Jamie Oliver).
In Buiten eten laat Pieter zien hoe lekker en simpel koken voor elke buitensituatie is. Van risotto met porcini en gerookte makreel tot tarte tatin van trostomaat met selderij en watermeloensalade met feta en munt.
Met Buiten eten met Pieter Kok maak je van koken en eten weer het feest dat het verdient te zijn!
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy