Marinaut Reitdieper 490 XL sloep
SKU: 48092748659

Marinaut Reitdieper 490 XL sloep

Sale price$6297.75 Regular price$6997.50
Save 10%

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 5 - Jul 10

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

Marinaut Reitdieper 490 XL sloepVaartest Boottesten. nl: 'Duidelijk waar deze boot voor staat, romantisch genieten op het water in een elegante boot. Mooi meegenomen is dat deze 485 ook met een smallere beurs goed betaalbaar is. Een ander pluspunt van deze compacte boot is het comfort. Op deze boot van nog geen 5 meter kun je met 6 man heerlijk rondvaren. Het is een modern hoekig model met een vrij smalle boeg die het water goed aansluit. De indeling is zoals je het verwacht op een

  • Vaartest Boottesten.nl: 'Duidelijk waar deze boot voor staat, romantisch genieten op het water in een elegante boot. Mooi meegenomen is dat deze 485 ook met een smallere beurs goed betaalbaar is. Een ander pluspunt van deze compacte boot is het comfort. Op deze boot van nog geen 5 meter kun je met 6 man heerlijk rondvaren. Het is een modern hoekig model met een vrij smalle boeg die het water goed aansluit.
    De indeling is zoals je het verwacht op een compacte sloep. Voorin is er een ruime holtzit met plek voor een persoon of 4, in het midden heb je lage opstaptrede en de schuin geplaatste console. Achterin is een stuurbank waar je met 2 personen lekker kunt zitten en een opbergruimte die vind je onder de banken. Je hebt keuze uit de kleuren wit, zwart, grijs en ivoor. Qua brandstof motoren heb je keuze vanaf een 10 pk tot aan de 30 pk.
    Het is een no-nonsense boot waar iedereen op het water goed uit de voeten kan ongeacht ervaring of leeftijd.' 
  • In zijn klasse de diepste, breedste en daarmee meest stabiele boot. Sloep of tender hangt af van de gekozen motor. Met een 10 pk vaart de boot zuinig en relaxed, maar een 30 pk past er ook achter wat van de 485 een vlotte dame maakt.

    Op een lengte van 485 cm vinden zes personen een comfortabele zitplaats waarmee het nieuwe model een onvervalst ruimtewonder is. 

  • Compleet met kabelaring, buiskap met kuipzeil, HPL teak, Diamonds gewatteerde kussenset, zwemtrap, automatische bilgepomp, fenderhaken dus echt vaarklaar! Exclusief motor. Actie geldt voor de kleuren Grijs, Lichtgrijs, Wit, Blauw
    Zwart.
    De verdere opties, of minderprijzen voor een meer eenvoudige samenstelling, vind je op deze optiepagina.
  • Een luxe designsloep met scherpe lijnen. Een stijlvolle sloep voor de beginner en ervaren watersporter.
  • De Marinaut 485 staat bekend om zijn goede vaareigenschappen.
  • Te leveren met rondzit en zijconsole of console in het midden: Reitdieper 490.
  • Uitgerust met:

    • 1x ePropulsion E163 accu – 8345 Wh

    • 1x ePropulsion Navy 3.0 met afstandsbediening

  • Specificaties:

    • Totaal vermogen: 8345 Watt

    • 90% van het totaal vermogen bruikbaar: 7510 Watt

    • Totale accucapaciteit: 163 Ah

    • Totale motorvermogen: 3000 Watt

  • Aanbeveling:

    • Accu’s niet verder ontladen dan 10% voor langere levensduur

    • Vaartijdberekeningen zijn gebaseerd op 7510 Watt bruikbaar vermogen


Vaartijd met 2 personen

  • 6 km/u

    • Verbruik: 725 Watt

    • Vaartijd: 10 uur

  • 7 km/u

    • Verbruik: 1250 Watt

    • Vaartijd: 6 uur

  • 8 km/u

    • Verbruik: 1700 Watt

    • Vaartijd: 4,5 uur

  • 9 km/u

    • Verbruik: 3000 Watt

    • Vaartijd: 2,5 uur

  • Economisch meest efficiënte snelheid: 6 km/u

  • Topsnelheid met 2 personen: 9 km/u


Vaartijd met 4 personen

  • 6 km/u

    • Verbruik: 850 Watt

    • Vaartijd: 9 uur

  • 7 km/u

    • Verbruik: 1350 Watt

    • Vaartijd: 5,5 uur

  • 8 km/u

    • Verbruik: 2400 Watt

    • Vaartijd: 3 uur

  • 9 km/u

    • Verbruik: 3000 Watt

    • Vaartijd: 2,5 uur

Specificaties:

  • De sloep kenmerkt zich door een vlak onderwaterschip met weinig weerstand, strakke lijnen en hoge randen voor een comfortabel en zeer veilig gevoel. De boot voelt zeer stabiel aan.
  • Een strakke romp. De afwerking maakt de boot een echte eyecatcher!
  • Op de brede banken met hoge comfortabele rugsteun passen meerdere personen. De dubbelwandige boot heeft door zijn doordachte ontwerp verrassend veel ruime opbergvakken en zitmogelijkheden.
  • Dit is absoluut een van de meest stabiele en ruimste sloepen in zijn klasse.
  • De in het midden geplaatste stuurstand geeft overzicht en voldoende ruimte voor alle passagiers. Leverbaar met en zonder rondzit.
  • Planerende sloep, de sloep heeft weinig waterverplaatsing en kan daarmee sneller dan de boegsnelheid. 
  • De boot heeft 4 diepe opbergvakken (bakskisten) onder de banken en in de kuip.
  • De in het midden geplaatste stuurconsole geeft overzicht en voldoende ruimte voor alle passagiers. Je wisselt dan ook makkelijk van plaats. 
  • Veel ruimte door de lengte van 4,8 meter en breedte van 1,9 meter.

  • Door het gewicht van 350 kilogram goed te vervoeren met een sloeptrailer.
  • De diepgang is slechts 0,3 meter en de doorvaarhoogte 0,7 meter waardoor je eigenlijk overal kan varen. 
  • Diepe polyester witte kuip met zwarte romp (andere RAL kleuren leverbaar). Polyester is onderhoudsarm en eventuele vaarschade is goed te repareren.

  • Zwarte of beige kleurvaste kabelaring (mooie beschermende touwrand).
  • Diamonds luxe kussenset zacht en soepel met een metallic glans met minuscuul kleine diamantvormen én de uitstraling van stof.  Diamonds is enorm sterk en heeft een zeer hoge slijtvastheid. Ook heeft Diamonds zeer hoge kleur- en lichtechtheid. Waterdicht, Bestand tegen lage temperaturen (-23ºC), Anti bacterieel, Anti schimmel, Anti Vlek behandeling, Anti Statisch, Gemakkelijk schoon te maken, Vlamvertragend. 
  • Kleuren Meer afbeeldingen.
  • Uitneembaar zonnedek met ligkussen met dezelfde stof en kleur als de kussenset. Zo kun je maximaal genieten van de zon door de voorzijde eenvoudig te veranderen in een tot een riant zonnedek.
  • Buiskap met ramen (zit heerlijk uit de zon, regen en/of wind) met aangeritst kuipzeil (bescherm je sloep tegen vuil en vocht). Nederlands fabrikaat buiskap met en RVS (roestvast staal) frame.
    De oprolbare voorruit zorgt voor heerlijke verkoeling.
    Makkelijk te bevestigen met drukknoppen. Een 100% waterdicht zwart acryldoek type Niecryl van het merk Nieberg. Doordat acryl een synthetische vezel is hebben bacteriën en schimmels geen invloed op acryl. De stof heeft geringe vochtopname. Zeer kleurecht (UV bestendig): 7/7-8. De waterkolom is minimaal 800mm. Dat wil eigenlijk zeggen dat het doek pas water doorlaat wanneer er een druk opkomt die vergelijkbaar is met het gewicht van een kolom water van 0,8 meter hoogte. Totaalgewicht van de stof: 320g/m2.
  • Kikkers in RVS (roestvast staal) voor vastleggen met landvasten (lijnen).
  • Stuurconsole met zwart kunstof stuur. 
  • Ankerluik: mooie plek voorop de sloep om je anker veilig en uit het zicht op te bergen.
  • Voldoet aan de Wet pleziervaartuigen.
  • Een opstap aan zowel bakboord als stuurboordzijde maakt het in- en uitstappen gemakkelijk.
  • Deze motorboot is goedgekeurd voor 6 volwassenen.
  • Voldoet aan strenge CE-eisen op het gebied van eisen voor stabiliteit, drijfvermogen en reservedrijfvermogen, stuureigenschappen, motor en motorruimte, elektrisch systeem, besturingssyteem en brandveiligheid.
  • CE-goedgekeurd.
  • RVS (roestvast staal) traileroog aan de voorzijde.
  • Sloeptrailer: Vervoer de sloep eenvoudig vanaf de stalling met een sloeptrailer naar een vaargebied in binnen- of buitenland.
  • Bekijk ook het grotere model:  595.
  • Vergelijkbare modellen Clever 49, Valory Premium V490, Marion 510, Tridente 16, Namare 4.8, Damare 500, Falon 490, Maxima 485, Maxima 490, Riomar 490, Reitdieper 490 XL, 4 Family 515 tender, Sunrise 495 SC tender, Remus 515, Aqua 515 en Corsiva 505 tender.
  • Elektrisch (ePropulsion of Amarew) of brandstof (Tohatsu of Honda).
  • De kuip (binnenzijde) en/of de romp (buitenzijde) kan in elke gewenste andere RAL kleur worden geleverd.
  • Deze sloep kan zowel met een elektrische motor als een brandstof motor worden uitgerust. Motor: een 20 pk Tohatsu motor is inbegrepen een zwaardere motor is ook mogelijk. Ook als een elektrische sloep met ePropulsion motor. Zelfs een 1 kw motor is mogelijk met een snelheid tot 8 kilometer per uur met 2 personen. Je kunt dan de accu afnemen en thuis opladen. Je bereik kun je eenvoudig vergroten met een extra accu.  Zelfs een 1 kw motor (minderprijs 1.200 euro) kan dus al voldoende zijn. 2 klant ervaringen: met een 495 sloep vaar je meestal 300 tot 400 watt. Je vaart nooit op maximum vermogen dus je kunt echt de hele dag varen op meertje in de buurt bij ons huis. Met een 530 sloep: rond de 400 watt heb je in de grachten een snelheid van 5 tot 6 kilometer per uur. Verbruik: 6 kilometer per uur: 500 Watt, 7: 750 Watt, 8: 1.000 Watt.
    Vaar zonder vaarbewijs tot 20 kilometer per uur met een 10 pk motor elektrisch of benzine. Wil je net even wat meer vermogen? Kies een 15 of 20 pk motor (meerprijs 495) Met 20 pk en 2 personen haal je 28 kilometer per uur of een 30 pk motor: (1 persoon ongeveer tot 35 kilometer per uur en bij 8 personen 14 kilometer per uur  - bij 4 personen gaat de sloep nog in plané), Testverslag: met een 495 sloep wordt met de Tohatsu 30 pk een snelheid van 40 kilometer per uur behaald. Of een 40 pk motor. 
  • Handleiding
Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 48092748659

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.5 ★★★★★
Based on 989 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
N
Verified Purchase
NLB
Fort Morgan, US
★★★★★ 5
Interesting
Format: Kindle
So I will say I enjoyed the story, for sure had its moments where it dragged but it was a great story. I really liked that omegas picked their alphas/make the pack. Normally the Alphas make it and the omega fits in with them which is great but I enjoyed this new version where all the power basically went to the omega. It was a nice change of pace. I can admit some of the weird bedroom stuff with her being pregnant was odd, it’s really not hard to do stuff when pregnant (I know I’ve had two and it’s normal and even encouraged at the end especially if you want the baby out). But I like the story as a whole and will read the second, I do hope the next one isn’t dragged bc it stopped being action or tense after she met her alphas and I don’t think it was brought up or properly done when they tried to do it. More sweet after she left.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on November 11, 2024
A
Verified Purchase
Altairjones
Lexington, US
★★★★★ 3
I’m a little disappointed.
Format: Kindle
I usually like Jillian West’s books but this one was missing a lot for me. The pregnancy didn’t come across as real. She’s on her feet for 12 hour days but is perfectly healthy at 8 months pregnant? Yet the week she moves in all of a sudden she’s not? She is planning on actually running during one of the plot buildups. But at 8 months pregnant that’s incredibly hard to do. The lack of breathing ability and lung space, the change in body center, mass, and gravity. All of it prohibits running, unless you’re an athlete this didn’t come off as at all realistic. I didn’t feel any connection with the alphas. There wasn’t any emotional connection. It could be because of the tense it was written in. But I didn’t get any deep feelings out of this. It came across as checking off boxes. Even the spicy scenes weren’t really believable for me. I wanted to see them fall for her, and it just kind of all fizzled. Even Bishop. One thing I did really like was the ending. I did not see it coming and I’m interested in reading book two because of it. But on the whole this book was mostly disappointing for me.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on March 16, 2024
M
Verified Purchase
Melissa Williams
Los Angeles, US
★★★★★ 4
4.25 stars
Format: Kindle
Vale is an 8 month pregnant omega working as a waitress at a strip club and a cam girl. She starts to get very creepy vibes from a regular at the club, and her baby daddy ghosted her. She has had an online relationship with a man named Bishop through her cam girl status. One night, bishop was paying to watch her sleep and ansthe creepy regular Andrew break in and watch her sleep he tells vale to come to him at his business now. She flees and finds herself at a large security company with some.hot of alphas who are there to help her. This imegaverse is a little different than I have read, but I am thoroughly enjoying it. Vale is not a traditional omega she was raised by a single beta mom, and the alphas are not normal alphas they have never really loved pack life. But they are ruthless mercenaries. They need her, and she needs them. I love the aspect of the stalker and now the plot twists at the end, so so good. Sometimes, it seemed a little slow and stale mated, but since this a duet, I think It was just her starting to have Vale get to know her alpha suitors. Cliffhanger for sure with this one.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on September 9, 2024
A
Verified Purchase
Austin & Cambria
Battle Creek, US
★★★★★ 5
That ending 😫
Format: Kindle
I fell into a false sense of security and really thought this was gearing towards a happy ending. Then I realized there’s no work they don’t punish Andrew. I really liked Vale’s character. I don’t normally read books with pregnancy but going into this knowing she was pregnant made it more enjoyable for me. I loved Bishops devotion to her and her happiness. I also loved that Holt and Mercy couldn’t fight their attraction to her. I love scent matches so very much. I’m so curious to see how this duet will end up. And I need to pay more attention and notice that a book I’m starting is a duet to begin with lol
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on February 21, 2025
S
Verified Purchase
Sarah A
Massapequa, US
★★★★★ 5
oh wow
Format: Kindle
I just knew there was something about Cooper! I’m wondering if he’s about to be included but damn I’m glad he’s at least not a rapist and creepy guy, he just got called on assignment and had to go! This should be interesting! She’s gonna run and then what’s his face is gonna grab her. I’m worried! Wow that was a great book and cliffhanger! Loving this!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on December 27, 2025

recommand products