Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 10 - Jul 15
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
DonnaStoer vrouwen jack van Hollandse wol De Donna is een warm, gebreid jack voor binnen n buiten. Het heeft een fijne opstaande kraag, twee zakken om je handen in warm te houden en stevige drukknopen aan de voorkant. Het ontwerp is genspireerd op een bomberjack, maar dan in een zachte, luxe knit versie. Het jack wordt gebreid in ons eigen atelier in Baambrugge en is n van onze exclusievere stukken, gemaakt in kleine oplage en met veel aandacht voor
Stoer vrouwen jack van Hollandse wol
De Donna is een warm, gebreid jack voor binnen én buiten. Het heeft een fijne opstaande kraag, twee zakken om je handen in warm te houden en stevige drukknopen aan de voorkant. Het ontwerp is geïnspireerd op een bomberjack, maar dan in een zachte, luxe knit-versie.
Het jack wordt gebreid in ons eigen atelier in Baambrugge en is één van onze exclusievere stukken, gemaakt in kleine oplage en met veel aandacht voor detail.
De Donna komt in twee varianten qua wolsamenstelling:
• Taupe op de foto : onze Dutch Wool Blend met 60% Nederlandse wol, 20% alpaca en 20% merino wol. Dit geeft het jack een robuuste uitstraling, maar voelt toch zacht en comfortabel.
• Gebroken wit op de foto: dezelfde blend, maar met extra mohair toegevoegd. Hierdoor krijgt het jack een luchtige, pluizige look en voelt het nog zachter. Deze versie is zwaarder en weegt ruim een kilo, dat geeft juist een prachtige, volle kwaliteit en extra warmte
Al onze producten zijn ontwikkeld en gebreid in onze minifabriek in Baambrugge.
Hoe onze prijs is opgebouwd
- Verzorging schapen/geiten: €20
- Materialen: €95
- Productie: €80
- Bedrijfskosten: €100
- BTW: €91
- Vervoer: €7.25
Door het dragen van een item van ons investeer je in onderzoek, materiaal en machines voor kennisoverdracht en bewustwording in de keten van eerlijke, lokale wol.
Wilt u meer weten over hoe onze prijzen zijn opgebouwd, klik dan hier.
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy