
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 6 - Jul 11
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
DIVA Rubber Basecoat Cerise 15 mlInhoud 15 ml Diva Rubber Basecoat heeft een dikke viscositeit met een extreme hechting. Gebruiksaanwijzing: Bereid de nagels voor zoals gewend. Dit kan een mini manicure of Russian manicure zijn. Let erop dat alle dode huidcellen en velletjes verwijderd worden van de nagelplaat en zorg ervoor dat de nagelplaat dof is. Dit doe je doormiddel van een buffervijl. Borstel met een manicure borstel het stof van de nagel. Duw met een cuticle pusher
Inhoud 15 ml
Diva Rubber Basecoat heeft een dikke viscositeit met een extreme hechting.
Gebruiksaanwijzing:
- Bereid de nagels voor zoals gewend. Dit kan een mini manicure of Russian manicure zijn. Let erop dat alle dode huidcellen en velletjes verwijderd worden van de nagelplaat en zorg ervoor dat de nagelplaat dof is. Dit doe je doormiddel van een buffervijl.
- Borstel met een manicure borstel het stof van de nagel.
- Duw met een cuticle pusher voorzichtig de nagelriem terug.
- Ontvet met een nailwipe en Diva Nailscrub je de nagel. Let op: raak daarna de nagel niet meer aan met de vingers. De nagel is nu schoon, d.w.z. stofvrij en vetvrij.
- Breng een dun inpoetslaagje rubberbase clear aan over de gehele nagelplaat en hard deze gedurende 30 seconden uit in de LED lamp.
- Breng een strijklaagje aan van een rubberbase naar keuze. Dit kan een clear rubberbase of een gepigmenteerde rubberbase zijn (bijvoorbeeld de Diva Rubberbase Blush Pink). Let op, dit laagje hard je NIET uit!
- Breng een tweede laag rubberbase aan. Let erop dat je hierbij een druppel opneemt met het kwastje. Deze druppel laat je van het kwastje ‘glijden’ en je verifieert de applicatie met een Diva Fineliner Long waarbij je zorgt dat je mooi strak langs de nagelriem en zijwallen werkt.
- Indien gewenst: draai de hand om en zorg dat je een mooie bolling creëert.
- Hard de tweede laag minimaal 1 minuut uit in de LED lamp.
- Breng indien gewenst een gellak aan in 2 dunne lagen of een topcoat.
- Vijl, indien gewenst, de vrije rand na voor een nog strakker resultaat.
LET OP: Rubberbase is geschikt voor een korte tot medium lengte nagel, voor langere nagels adviseren wij u Diva Gel in a Bottle, Buildergel of Easygel. Werk niet te dik met de rubberbase om allergische reacties te voorkomen, hierdoor is rubberbase NIET geschikt voor langere nagels!
N.B. Diva Rubberbase heeft een extreme hechting, waardoor deze toepasbaar is onder vrijwel ieder product zoals Easygel of buildergel.
Voordelen van Diva Rubberbase:
- Super hechting
- Plaklaag
- Egaliseert de ondergrond
- Voorkomt lifting
- Perfect voor mensen met allergie
- Soakable
- Bij gebruik van cover kleuren dekken lichte kleuren beter
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy