
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 5 - Jul 10
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
Punkin Butt – Natural Bubble Bath & Body WashZachte, natuurlijke bubbels voor elke dag in Unscented & Oatmeal, Milk & Honey Maak van badderen een ontspannen en vrolijk moment met Punkin Butt Natural Bubble Bath & Body Wash. Deze milde, natuurlijke formule is verrijkt met biologische alo vera en is veilig voor dagelijks gebruik. De rijke, grote bubbels zorgen voor extra plezier in bad, terwijl de huid zacht en verzorgd blijft zonder sulfaten of parabenen. Kinderen genieten van het schuim en de
Zachte, natuurlijke bubbels voor elke dag – in Unscented & Oatmeal, Milk & Honey
Maak van badderen een ontspannen en vrolijk moment met Punkin Butt Natural Bubble Bath & Body Wash. Deze milde, natuurlijke formule is verrijkt met biologische aloë vera en is veilig voor dagelijks gebruik. De rijke, grote bubbels zorgen voor extra plezier in bad, terwijl de huid zacht en verzorgd blijft — zonder sulfaten of parabenen.
Kinderen genieten van het schuim en de zachtheid, en ook volwassenen gebruiken het graag als ontspannend bubbelbad of als milde body wash.
Beschikbare varianten
Unscented (Geurloos)
- Perfect voor baby’s en kinderen met een gevoelige huid of geurintolerantie.
- Geheel geurloos
- Extra mild en huidvriendelijk
- Ideaal voor dagelijks gebruik
Oatmeal, Milk & Honey (Havermout, Melk & Honing)
- Warm, zacht en troostend — een favoriet onder kinderen én ouders.
- Zoete, zachte geur
- Verzachtend en ontspannend
- Comfortabel voor huid en zintuigen
Voordelen
Sulfaatvrij & parabenenvrij
Grote, rijke schuimbellen
Mild genoeg voor dagelijks gebruik
Geschikt voor baby’s, kinderen én volwassenen
Keuze uit geurloos of zacht geparfumeerd (Oatmeal, Milk & Honey)
De Natural Bubble Bath & Body Wash van Punkin Butt is speciaal ontwikkeld voor jonge, gevoelige huidjes. Dankzij de toevoeging van biologische aloë vera blijft de huid soepel en gehydrateerd, terwijl de formule rijk schuimt zonder agressieve reinigers.
Gebruik het product als bubbelbad voor kinderen of als zachte douchegel voor het hele gezin. De Unscented-variant is ideaal voor gevoelige huidjes, terwijl Oatmeal, Milk & Honey een warme, verzachtende geurervaring biedt.
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy